Home » Obličejové výplně » Přírodní cesta k dokonalé pleti

Kyselina hyaluronová je složka pleti, která se s přibývajícím věkem přirozeně odbourává. Bohužel tato kyselina je důvodem, proč máme krásnou, pružnou a hydratovanou pleť. Čím méně máme v pleti kyseliny hyaluronové, tím více naše pleť trpí vráskami a povyslou pletí.

Kyselina hyaluronová je přítomna ve všech živých tvorech a její nejdůležitější funkcí je přenášet a vázat vodu. Bez ní je tedy naše pleť vlastně dehydratovaná, vysušená.

Doporučujeme výplně Restylan, které vyhlazují vrásky a záhyby nebo tvarují rysy, právě stabilizovanou hyaluronovou kyselinou ve formě křišťálově čirého gelu. Jde o přírodní obnovu krásy – do těla nejsou vpichovány žádné jedy nebo chemikálie.

Pokud chcete vylepšit váš vzhled, zpevnit či zvýraznit rysy nebo odstranit vrásky a chcete využít dlouhotrvající přírodní metodu, je pro vás ideální výplň Restylan.

Stabilizovaná kyselina hyaluronová

Hyaluronová kyselina Q–Med je jedinečná. NASHA (Non–Animal, Stabilized, Hyaluronic Acid) – je první stabilní biologicky odbouratelná hyaluronová kyselina neživočišného původu, která je vyráběna patentovanou technologií za přísně kontrolovaných podmínek. Výsledkem jsou tři varianty gelu, které mohou být použity jednotlivě nebo v kombinaci. Gel poté, co je injekcí aplikován, váže na sebe vodu a zůstává v místě aplikace zpravidla po mnoho měsíců. Efekt výrobků obsahujících nestabilizovanou hyaluronovou kyselinu trvá, pro srovnání, od několika dnů do nejvýše několika týdnů.

Jelikož jde o přípravek neživočišného původu, není zde žádné riziko přenosu nemocí nebo vyvolání alergické reakce u osob citlivých vůči běžným potravinám, jakými jsou hovězí a kuřecí maso nebo vejce.